Цена : UAH3,00 Житомирская область admin
24-07-18 1 Просмотров

Рукола – салатну рослину з насиченим смаком і гостротою, знаходить широке застосування в кулінарії багатьох країн. У їжу йдуть свіжі молоді пагони і листя, а насіння використовують для отримання гірчиці і масла. Рукколу додають в різні салати, випічку, піцу, пасту, або використовують в якості овочевої добавки в м’ясних стравах.

Хімічний склад руколи унікальний. Свіжий лист цієї рослини містить безліч вітамінів: В4, В2, В1, В6, В5, В9, С, Е, К, а також такі мікроелементи: фосфор, натрій, магній, кальцій, калій. Є в складі руколи також залізо, цинк, мідь, марганець, селен. Крім того, рокет порівняно калорійний, в 100 грамах його листя міститься 25 калорій.

Рукола – досить невибаглива рослина, воно росте навіть там, де сонце буває не завжди. Правда, в густій тіні рослина дрібніє і дичавіє. У відкритий грунт насіння сіють з середини весни і майже до кінця літа з інтервалом в 2 тижні. У спеку, щоб отримати хороший урожай, необхідно вибирати для посіву ділянку з помірним затінюванням. Адже рукола не любить занадто яскравого сонця.

Схема посіву для відкритого грунту не дуже відрізняється від посіву в теплиці:

глибина загортання насіння – 1,5 см; між рядами повинна бути 40 см; інтервал між сусідніми рослинами – 5 см. Якщо сходи вийшли загущені, то в період появи двох листочків, їх слід прорідити.

>http://www.avoska.co.ua/

  Отправить сообщение


Похожие объявления

Корм Мистер Зоо фруктовый — для волнистых попугаев

Зерносмесь без признаков плесени и затхлого, гнилостного запаха. Цвет соответствует набору компонентов. Состав 100 г корма содержит: просо желтое 65 г просо красное 15 г; овес 10 г сорго белое 4 г семена льна 2 г; семена подсолнечника 2 г изюм 2… Житомирская область

Пожаловаться на это объявление
Rozetka UA Aviasales.ru