Тернопільська область veselikozenjta
20-12-20 3 Число переглядів

Екоферма "Веселі козенята" знаходиться біля м. Тернопіль, с. Хомівка, у нас ви можете подивитись на тварин які живуть у нас на фермі, це різні породи кіз, а саме Зааненська порода кіз, бурська коза, свині мангали, джерсійські корови, Підгалянські вівчарки та інші.

Наша продукція це молоко козине, молоко коровяче, сир домашній коровячий і козиний, молодий сир, плавлений сир, сир кроттен, сир традиційний, Formaggio vecchio, Gusto leggero, сир типу Ементаль, В’ялені помідори з сиром, також це мясна продукція козлятина тушкою, свинина, баранина, сало. Також велика кількість різних трав та чаїв, чебрець, м’ята перцева, ягоди годжі сушені, також мед, згущене молоко, морозиво та багато іншого. Всі продукти екологічні та натуральні, тварини годуються тільки натуральними продуктами без добавляння преміксів та інших добавок. Також розвиваємо зелений туризм, екотуризм.

>https://veseli.com.ua

Тернопільська область, Тернопіль, с. Хомівка вулиці має. хіба координати. PHF7+2G

  Відправити повідомлення

Пов'язані оголошення

Изготовлю Вин фрагмент, шильдик, наклейку по фото.

Изготовлю Вин фрагмент, шильдик, наклейку по фото с вашими данными. Любой вид авто,моторного отсека,багажника,под лобовым стеклом и т.д. Качество и скорость гарантировано. Детали по мессенджерам (Viber, Telegram, WhatsApp). Тернопільська область

Поскаржитись на оголошення
Booking.com